Mierniki aparatowe
AMC-1
  Miniaturowy i dokładny aparatowy miernik cyfrowy  typu AMC-1 służy do pomiarów prądów i napięć stałych. Przeznaczony jest do zamontowania w płytach czołowych przyrządów pomiarowych, szaf sterowniczych, urządzeń technologicznych i elektromedycznych, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych.
Czytaj całość
 
MER-72TM
  Mierniki MER - 72TM służą do pomiarów prądów lub napięć stałych. Mogą być również wykonane mierniki służące do pomiaru prądu i napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym. Mierniki typu MER przeznaczone są do zamontowania na płytach czołowych: przyrządów pomiarowych, szaf sterowniczych, urządzeń technologicznych i elektromedycznych, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych oraz w pojazdach.
Czytaj całość
 
MER-96TM
   Mierniki MER - 96TM służą do pomiarów prądów lub napięć stałych. Mogą być również wykonane mierniki służące do pomiaru prądu i napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym. Mierniki typu MER przeznaczone są do zamontowania na płytach czołowych: przyrządów pomiarowych, szaf sterowniczych, urządzeń technologicznych i elektromedycznych, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych oraz w pojazdach.
Czytaj całość
 
MK-2, MK-2A
  Mierniki typu MK-2, MK-2A, przeznaczone są do pomiaru prądu lub napięcia w obwodach prądu stałego i służą do pracy w urządzeniach lub aparatach elektronicznych, energetycznych i elektromedycznych. Mogą być również wykonane mierniki służące do pomiaru prądu i napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym.
Czytaj całość
 
MK-3, MK-3A
  Mierniki typu MK-3, MK-3A, przeznaczone są do pomiaru prądu lub napięcia w obwodach prądu stałego i służą do pracy w urządzeniach lub aparatach elektronicznych, energetycznych i elektromedycznych. Mogą być również wykonane mierniki służące do pomiaru prądu i napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym.
Czytaj całość
 
WM
    Magnetoelektryczny miernik typu WM to miernik napięcia i prądu stałego.
Czytaj całość